KONTAKTUJTE NÁS:   777 024 970     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

GEHWOL
Vše pro blaho nohou
TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY
777 024 970, 271 746 655
DOPRAVA ZDARMA
pro objednávky od 2500,-

Vítejte v našem obchodě

Zrození kvalitní značky

Gerlach GK 2014-15 print Seite 002 Bild 0001Drogista Eduard Gerlach převzal v roce 1868 ve vestfálském městě Lübbecke koloniál svého otce Ludwiga a rozšířil jej o drogistické zboží. Se svou „drogerií" vytvořil základ prosperujícího rodinného podniku, který se později stal světově úspěšným a se svou značkou GEHWOL je synonymem pro péči o nohy.

Eduard Gerlach právem platí za průkopníka moderní péče o nohy, neboť vyvinul první průmyslově vyráběnou mast pro zmírnění a potlačení potíží nohou. Osobní zkušenosti a odborné znalosti mu přišly vhod. Podařilo se mu namíchat základní látky jako potaš (uhličitan draselný), nenasycené mastné kyseliny, minerální mazadla a dezinfikující  éterické oleje tak, že roku 1882 mohl prodávat první krém na nohy „E.Gerlach's Praeservativ Cream". Odbyt jeho značkového výrobku šel brzy prudce nahoru.

Od rodinného podniku k průmyslové firmě.

Po smrti Eduarda Gerlacha v roce 1910 převzal rodinný podnik jeho syn stejného jména a vybudoval z něj všestranný výrobní podnik, který neustále inovoval a důsledně se orientoval na zákazníky. Podnik byl tak silný, že přečkal dvě světové války i hospodářskou krizi.

Kvalitní produkty pro péči o nohy

Od roku 1978 vedou tradiční podnik Klaus Gerlach-Meinders a Jobst-Peter Gerlach von Waldhausen, přičemž se jim podařilo dosáhnout prodejů ve výši témeř 44 milionů eur. Přitom dodržují zásady, které jsou po všechny čtyři generace vedení podniku stejné: připravenost, průkopnictví originálních výrobků (stále nové patenty), absolutní kvalita a ohled na všechny, kterým jsou po více než 149 let existence firmy vděční – na osvědčené a spolehlivé partnery v oblasti péče o nohy a na vysoce motivované zaměstnance. Stejně tak jsou pro podnik samozřejmá moderní výzkumná zařízení a pokrokové technologie, které zaručují kvalitní standard výroby. Základem všech vysoce efektivních přípravků GEHWOL jsou odjakživa přírodní účinné látky. Na tomto osvědčeném farmaceutickém konceptu stojí značka GEHWOL dnes (kdy je to velmi moderní) stejně jako vždy předtím. A tak vyrábí firma GERLACH od roku 1961 sérii výrobků „GEHWOL FUSSKRAFT", která svými vlastnostmi a exkluzivitou vyhovuje nárokům profesionálních pedikérů.

GERLACH TECHNIK pro péči o nohy

Roku 1966 vznikla značka GERLACH TECHNIK, pomocí které společnosti Eduard Gerlach GmbH rozšiřuje svoji nabídku pro, v té době expandující profesi pedikérů. Nabídka je rozšířena o přístroje, nástroje a zařízení pedikérských salonů a praxí.